Tabuľky traťových pomerov


Zoznam zmien  do TTP od 15.10.2019                                               

Popis tabuliek podľa predpisu DP 6 - február 2019
Popis tabuliek - novelizovaný 2014

Trať Úsek trate Platnosť TTP od
101

A Čop UA - Čierna nad Tisou–Košice
B Čop UA – Čierna nad Tisou ŠRT
C Sátoraljaújhely HU–Slovenské N. Mesto 
D Barca St 1 – Košice nákl.stanica (koľaj č.101)  
E Barca St.1 - Košice (koľaj č.102)  

15.11.2018

15.11.2015

15.08.2013

15.11.2017

15.11.2017

102 A Užgorod PSP UA - Maťovce ŠRT - Haniska pri Košiciach ŠRT

01.09.2018

103

A Lupków PKP - Michaľany
B Trebišov - Výh Slivník
C Michaľanská spojka

15.12.2018

01.06.2018

15.12.2013

104

A Maťovce–Bánovce nad Ondavou
B Stakčín - Humenné
C Vranov nad Topľou - Trebišov 
D Bardejov – Kapušany pri Prešove
E Bánovecká spojka

15.06.2019

15.06.2019

15.06.2019

15.06.2019

15.06.2019

105 A Košice - Kraľovany

01.07.2019

106

A Kraľovany – Púchov
B Odb Potok – Odb Váh
C Varín–Žilina-Teplička–Odb Váh
D Žilina–Čadca–Mosty u Jablunkova CZ
E Budatínska spojka
F Púchov - Horní Lideč CZ
G Žilina-Teplička - (koľ.D22) - Odb Váh - (koľ.B2) - Žilina-Teplička odch.sk - (koľ.A2) - Žilina

15.08.2019

01.03.2019

01.03.2019

01.03.2019

15.08.2019

01.07.2019

01.03.2019

107

A Muzsyna PL – Plaveč – Kysak 
B Orlovská spojka 
C Kysacká spojka
D Strážske - Prešov

01.10.2019

01.08.2019

01.08.2019

01.08.2019

109

A Košice - Plešivec
B Hidasnémeti HU - Barca
C Krásna nad Hornádom–Barca St4

15.04.2019

15.03.2019

15.03.2019

110

A Margecany – Červená Skala 
B Spišské Podhradie–Spišské Vlachy 
C Levoča - Spišská Nová Ves 

01.04.2018

15.02.2015

15.04.2017

111

A Dobšiná – Rožňava 
B Plešivec - Slavošovce 
C Plešivec - Muráň 
D Medzev - Moldava nad Bodvou 

15.08.2019

15.08.2019

15.08.2019

15.08.2019

112

A Plaveč – Poprad-Tatry 
B Spišská Belá odb – Spišská Belá n
C Tatranská Lomnica–Výh StudenýPotok
D Poprad-Tatry–Štrbské Pleso (TEŽ) 
E Starý Smokovec–Tatranská Lomnica (TEŽ) 
F Štrba - Štrbské Pleso (OZ) 

15.12.2018

15.11.2012

01.11.2018

02.01.2018

15.02.2017

15.11.2015

113

A Trstená – Kraľovany

01.07.2019

114

A Žilina – Rajec 
B Čadca - Zwardoň PL 
C Čadca – Makov 

15.10.2019

15.10.2019

01.10.2019

115

A Plešivec – Zvolen os.st. 
B Výh Urbánka – Fiľakovo St3
C Bánréve HU- Lenartovce
D Somoskőújfalú HU - Fiľakovo

15.06.2019

15.06.2019

15.06.2019

15.06.2019

116

A Červená Skala – Banská Bystrica 
B Jesenské – Brezno 
C Hronec - Chvatimech z,odb.výh.V1

01.06.2018

15.12.2018

01.12.2014

117

A Utekáč z – Lučenec 
B Breznička – Katarínska Huta nz  
C Lučenec - Veľký Krtíž nz

01.06.2018

01.09.2018

01.09.2018

118

A Zvolen východ-Hronská Dúbrava – Vrútky 
B Priekopská spojka 
C Zvolenská spojka 
D Zvolen os.st.–B.Bystrica-Odb Dolná Štubňa 

01.07.2018

01.07.2018

01.09.2015

01.06.2018

119

Zvolen osobná stanica – Šahy
B Šahy - Čata
C Levice - Štúrovo

01.07.2019

01.07.2019

01.07.2019

120

A Szob HU-Štúrovo–Bratislava hl.st. 
B Komárom HU - Komárno - Nové Zámky 

01.10.2019

01.10.2019

121

A Hronská Dúbrava - Palárikovo 
B Banská Štiavnica - Hronská Dúbrava  

15.10.2019

01.07.2019

122

A Horná Štubňa – Prievidza 
B Chrenovecká spojka 
C Nitrianske Pravno - Nové Zámky
D Jelšovce - Zbehy 

01.04.2019

01.04.2019

15.07.2019

01.04.2019

123

A Kozárovce–Dražovce 
B Topoľčianky -Úľany nad Žitavou 
C Zbehy - Radošina 
D Lužianky - Leopoldov

15.07.2019

15.07.2019

15.07.2019

15.07.2019

124

A Komárno–Bratislava-Nové Mesto 
B Komárno – Kolárovo 
C Neded - Šaľa 

01.10.2019

01.10.2019

01.10.2019

125

A Púchov - Bratislava hl.st.

15.04.2019

126

A Bratislava hl.st.–Kúty–Lanžhot CZ 
B Devínska Nová Ves–Marchegg AT 
C Plavecký Mikuláš – Záhorská Ves 

01.10.2019

15.08.2019

01.10.2019

127

A Bratislava-Vajnory – Bratislava východ (odch.sk.Juh) – Odb Vinohrady 
B Bratislava-Vajnory – Bratislava východ vchod.sk. – Bratislava-Rača 
C Bratislava východ (odch.sk.Juh) – Bratislava predmestie – Bratislava-Nové Mesto – Bratislava ÚNS – Bratislava-Petržalka – Rusovce – Rajka MÁV
D Bratislava-Petržalka – Kittsee AT
E Odb Močiar – Bratislava predmestie
F Odb Močiar – Odb Vinohrady
G Bratislava-Nové Mesto–Bratislava hl.st.

15.08.2019

15.08.2019

15.08.2019

 

15.08.2019

15.08.2019

15.08.2019

15.08.2019

128

A Leopoldov – Galanta 
B Sereď – Trnava  
C Trnava - Kúty 
D Brezová pod Bradlom - Jablonica 

15.07.2019

15.07.2019

15.07.2019

15.07.2019

129

A Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce – Velká nad Veličkou CZ  
B Kúty - Sudoměřice nad Moravou CZ  
C Hodonín CZ – Holíč nad Moravou 
D Čachtická spojka 
E Piešťany – Vrbové 

15.07.2019

15.07.2019

15.07.2019

15.07.2019

15.07.2019

130

A Trenčín - Chynorany 
B Trenčianska Teplá - Vlársky prusmyk CZ 
C Nemšová - Lednické Rovne 
D Trenčianska Teplá - Trenčianske Teplice

01.03.2019

01.03.2019

01.03.2019

01.03.2019

   


Dokumenty pre dopravcov